Kurumsal

2009 yılında ticari hayatına başlayan firmamız, sektöründe edindiği tecrübe ve bilgi birikimini “AY&Mİ BİLGİSAYAR” adı altında sizlerle paylaşmaktadır.

Bilişim sektöründe ihtiyaç duyulabilecek tüm sistem teknolojilerinin takibini ilke edinmiş olan firmamız, var olan bilgi birikimi ve sektörel tecrübesiyle en iyi hizmeti vermeye çalışmak adına ticari hayatını sürdürmektedir.

Bilişim ve teknoloji alanında yetenek ve tecrübemizi, tasarım gücü ve işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri başarıya ulaştırmaktır.

Bu projelerimizden bir tanesi de Halk Eğitimi Merkezlerine yönelik olan TURKHEM Kurs Takip ve Bordro Otomasyon Programıdır. Programımızı Halk Eğitimi Merkezlerinin desteğini alarak hazırlayıp, sizlerin beğeninize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu programın amacı Halk Eğitimi Merkezlerimizin yükünü hafifleterek sizlerin değerli zamanlarını en aza indirerek işlerinizin kolaylıkla yapılabilmesidir.

Bu hedef doğrultusunda Halk Eğitimi Merkezlerine sunmuş olduğumuz TURKHEM Kurs Takip Bordro Otomasyon Programı Türkiye genelinde birçok Halk Eğitimi Merkezi tarafından kullanılmaya başlanmış olup hızla yayılmaya devam etmektedir.

Ayvaz ATAK

Şirket Müdürü